Сергій Моргунов закликав підприємців відкривати у Вінниці заклади сфери послуг та непродовольчі магазини

У Вінниці працюють продуктові магазини, аптеки, заправки. Відновлюють роботу все більше підприємств у різних сферах. Разом з тим, міський голова звернувся до бізнесу відкривати і магазини з промисловою групою товарів. Про це Сергій Моргунов повідомив у своєму телеграм-каналі.

«Забезпечуємо стабільну життєдіяльність міста. Попри те, що за ніч тричі лунали сирени. Зранку – теж. З ночі у місті працювала снігоприбиральна техніка. Громадський транспорт працює за графіком – з 9.00 до 20.00. Продовольчі магазини та аптеки працюють. Необхідний асортимент товарів є», – розповів Сергій Моргунов.

Також міський голова звернувся до представників бізнесу. «Прошу бізнес відкривати крамниці, пов’язані з продажем промислової групи товарів, побутової хімії, перукарні, а також сервіси з ремонту одягу, взуття, техніки тощо. З дотриманням правил безпеки у воєнний час. Отримую щоденно чимало повідомлень від вінничан у соцмережах. Відпрацьовуємо звернення. Також дякую усім тим, хто пропонує допомогу нашим захисникам та переселенцям. Ми сильні згуртованістю. І ми переможемо. Слава Україні!», – наголосив очільник Вінниці.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook