Сергій Моргунов взяв участь у засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради

У Вінниці нещодавно відбулося засідання Координаційної ради з місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Участь у заході взяли представники місцевої та обласної влади, а також голови районних рад, сільські, селищні та міські голови, з метою обговорення ряду важливих питань. Про це інформував Сергій Моргунов через свій телеграм-канал та на сторінці у Facebook.

Він зауважив, що такі зустрічі регулярно відбуваються між усіма гілками влади, щоб синхронізувати роботу зокрема і в напрямку забезпечення потреб Сил безпеки та оборони.

«Кожен має працювати в межах своїх компетенцій та можливостей. А щоб таких можливостей ставало більше – необхідно підтримувати і розвивати економічний сектор. Це ще один напрям нашої спільної роботи. Тут допоміжними будуть контакти із нашими європейськими партнерами, – сказав Сергій Моргунов. – Вінниця активно працює в цьому напрямку. І під час спілкування із європейськими колегами минулого тижня у Бельгії – побачив їхнє прагнення до налагодження горизонтальних зв’язків із нашими громадами. Серед іншого, західні колеги можуть надати якісну експертизу у формуванні стратегії розвитку громади, яка буде адаптована до вимог ЄС».

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook