Сергій Моргунов вручив Почесну відзнаку міського голови Сергію Чорнолуцькому

30 березня, під час засідання виконкому очільник громади Сергій Моргунов разом з секретарем міської ради Павлом Яблонським вручили Почесну відзнаку міського голови виконуючому обов’язки керуючого справами виконкому Сергію Чорнолуцькому. Нагороду вручили за сумлінну працю, відданість територіальній громаді Вінниці, порядність та професіоналізм. Після цього колеги провели Сергія Григоровича на заслужений відпочинок.

Сергій Чорнолуцький працював все життя для громади. За майже тридцять років служби він має багато учнів. Вони гідно продовжують виконувати його настанови щодо порядності, людяності та професіоналізму, працюючи в місцевому самоврядуванні. Зазвичай служба в органах місцевого самоврядування виснажує, але сила характеру Сергія Григоровича дозволила йому пропрацювати майже три десятиліття в цій сфері.

На початку засідання Вінницький міський голова Сергій Моргунов від імені громади, депутатського корпусу, виконавчого комітету подякував Сергію Чорнолуцькому за професіоналізм та людяність.

«28 років та 15 днів. Дякую за ваш неоціненний внесок в роботу органів місцевого самоврядування. Ви стали наставником для багатьох своїх учнів, які перейняли ваш досвід. Я пам’ятаю, як ми познайомились з вами у 2002 році. Ви завжди надавали корисну інформацію та допомогу у вирішені різноманітних завдань та працювали на повну силу», – говорить Сергій Моргунов.

Також до усіх присутніх зі словами вдячності звернувся Сергій Чорнолуцький та подякував міському голові та усій команді Вінницької міської ради.

«Дякую за співпрацю усій команді Вінницької міської ради, дякую за усе, що ми разом зробили для розвитку нашої громади», – каже Сергій Чорнолуцький.

Надалі Сергій Чорлолуцький залишається в статусі радника міського голови.

Довідка

Сергій Чорнолуцький з 2002 року працював у Вінницькій міській раді на посадах начальника управління комунального майна, начальника управління праці та соціального захисту населення, начальника Головного управління праці та соціального захисту населення. З 2007-2016 – керуючий справами виконавчого комітету Вінницької міської ради. З 11 липня 2016 року виконував обов’язки керуючого справами виконавчого комітету Вінницької міської ради.

Також він відповідав за організацію роботи апарату міської ради та її виконавчого комітету, здійснював контроль за станом організаційної роботи та діловодства у виконавчих органах ради. Організовував взаємодію виконавчого комітету міської ради, її виконавчих органів з релігійними організаціями.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook