Сергій Моргунов розповів про ремонт шкільних спортмайданчиків

Під час брифінгу 12 червня міський голова Вінниці Сергій Морунов розповів, що вінничани цікавляться процесом капітального ремонту спортивних та дитячих майданчиків біля шкіл міста. Він зазначив, що створення таких майданчиків біля освітніх закладів розпочалося ще у 2011 році й триває до цього часу.

-Тоді біля шкіл №34 і №35 зробили велике футбольне поле за рахунок інвестора. На сьогодні вже на території десяти шкіл збудовані спортивні ядра. 18 шкіл мають багатофункціональні спортивні майданчики, дитячі або тренажерні майданчики. Капітально відремонтовано стадіон у Палаці дітей та юнацтва, побудовано таку споруду і біля школи на Поділлі, – зазначив Сергій Моргунов. 

За його словами проєктно-кошторисна документація з реконструкції спортивного ядра біля гімназії №6 вже розроблена. Готові проєкти на реконструкцію стадіонів шкіл №15 та №29.

-Важливо в першу чергу звертати увагу на пріоритетність всіх питань, пов’язаних із закладами освіти. Всі розуміємо, що є будівлі шкіл, яким по 40, 50 а то й по сто років. Звичайно, в першу чергу потрібно створити комфортні умови для самого навчання або виховання наших маленьких вінничан. Ми сьогодні досить активно займаємось утепленням таких будівель, щоб створити комфортні умови і в дитячих садочках, і в школах, особливо у зимовий період. Всі питання важливі, але це пріоритетніше для комфортних умови для навчання. Якщо ми говоримо про стадіон, то вартість, наприклад, будівництва спортивного ядра деколи може бути більша, ніж навіть утеплення тієї чи іншої школи, – сказав міський голова.

Як сказав Сергій Моргунов, у Вінниці будуть продовжувати розвивати зони для занять фізкультурою та спортом при місцевих школах по мірі фінансових можливостей міського бюджету.

Нагадаємо, святкування Івана Купала у Вінниці: буде чи не буде?

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook