Сергій Моргунов про ситуацію в місті

Після ракетних атак 15 листопада по всій території Україні постраждала критична інфраструктура. Не оминуло і Вінницю. Щоб у місті було тепло, електрика, вода, ходив транспорт, енергетики та комунальники працюють нон-стоп.

Міський голова Сергій Моргунов подякував  комунальним службам за титанічну роботу та вінничанам за розуміння і витримку.

Мер про ситуацію у місті:

▪️Можуть бути перебої зі світлом, водою, зв’язком. Як повідомляє «Вінницяобленерго», передбачаються більш жорсткі і тривалі обмеження. Необхідно мати запаси води, їжі, тримати зарядженими павербанки. Закликають економити електроспоживання.  

▪️Через відсутність напруги можливі проблеми з рухом електротранспорту. Роблять все можливе, щоб забезпечити нормальну роботу громадського транспорту.

▪️Аварійні відключення світлофорів можуть ускладнити рух на окремих ділянках. Водіїв просять бути обережними. Пішоходам обов’язково потрібно мати світловідбиваючі елементи на одязі.

▪️У звичному режимі працюють медичні заклади, чергові дитячі садочки. Школи, які працювали у змішаному режимі, переведені в онлайн.

▪️Громада забезпечена резервними джерелами живлення. У разі позаштатних ситуацій критична інфраструктура працюватиме.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook