Сергій Моргунов подав декларацію про доходи

Сім’я міського голови Сергія Моргунова продовжує підтримувати Сили безпеки та оборони України, передаючи 2 млн грн на їх потреби за останній рік. Щодо інших активів та майна, вони відзначені у декларації Вінницького міського голови за минулий рік, яку він подав у визначені терміни відповідно до Закону України № 3384-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану».

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

У декларації міського голови, зазначені, зокрема, наявні доходи, рухоме та нерухоме майно, грошові активи тощо.

Згідно з інформацією, заробітна плата міського голови за 2023 рік становила 658 716 грн.

У 2023 році родина міського голови передала на потреби Сил безпеки та оборони України 2 млн грн. Загалом з початку повномасштабного вторгнення ця сума становить 4,5 млн грн.

Вінниця залишається відкритим та прозорим містом.

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення корупції ВМР, усі працівники міської ради, які зобов’язані подавати декларації, зробили це у встановлений законом час.

А основними принципами та пріоритетами для роботи Вінницької міської ради у воєнний час залишаються: безпека та оборона, стійкість та турбота.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook