Сергій Моргунов побував в індустріальному парку, де будують два заводи

Сьогодні, 3 листопада, Вінницький міський голова Сергій Моргунов побував на четвертому індустріальному парку “ВінІндастрі”. Там вже запущене будівництво одразу двох заводів, які реалізують компанії ТОВ “Візарді” та ТОВ “Смарт Лайн”.

На земельних ділянках активно працює будівельна техніка, адже вже наступного року в планах тут запустити адміністративний та виробничий цехи компанії “Візарді”. Міський голова Сергій Моргунов розповів, що загальна площа двох заводів складатиме понад 16 тис. квадратних метрів. А по завершенню цих об’єктів, роботу знайдуть близько 240 людей.

“Робота в індустріальних парках має низку різних переваг для інвесторів. Вінниця стала однією з перших громад в Україні, де почали створювати необхідну інженерно-транспортну інфраструктуру в індустріальних парках. Це забезпечення електроенергією, водою, каналізацією, газом, а також будівництво бетонної дороги, яка покращить логістику, – розповідає Сергій Моргунов. – Для міста цей крок передбачає створення нових робочих місць та комфортних умов для роботи вінничан, а також залучення інвестицій у Вінницю. Для інвесторів суттєвою перевагою роботи у наших ІП є те, що їм набагато менше треба вкладати коштів у підведення комунікацій, а крім того є пільгові умови на оренду землі, податок на нерухомість, податок на прибуток тощо. Ми також маємо низку програм щодо створення нових робочих місць, це мікс роботи Вінницької міської ради та інвесторів щодо розвитку промисловості у громаді та зміцнення економіки”.

Майже сім років компанія “Смарт Лайн” працює у Вінниці на орендованих площах, розповідає директор підприємства Олександр Бебех. Щоб масштабувати власну діяльність він вирішив будувати власний завод і найкращим майданчиком для цього стала територія індустріального парку. Власне, на початку березня цього року були підписані меморандуми про співпрацю між містом та компаніями ТОВ ”Смарт Лайн” і ТОВ ”Візарді”. Це і заклало старт розвитку нової історії для обох підприємств.

“В березні цього року ми підписали меморандум про участь в індустріальному парку і вже наприкінці жовтня ми почали будівництво офісного приміщення “Візарді”, а поруч – виробничі цехи. Сумарно з компанією “Смарт Лайн” ми збудуємо трохи більше 16 тисяч квадратних метрів. Плануємо, що по завершенню близько 240 людей тут будуть працевлаштовані”, – розповів Олександр Бебех.

Міський голова Сергій Моргунов додав, що це одні з найдинамічніших проєктів, які реалізуються у Вінниці.

“Слід зазначити, що український бізнес дуже швидко адаптувався до війни. Релокований бізнес після переїзду уже налагодив свою роботу і рухається далі. Так само і наші вінницькі підприємці, які стали учасниками “ВінІндастрі”, проявляють себе активно. В контексті розвитку індустріальних парків ми стали прикладом для наслідування для багатьох громад і однозначно маємо серйозний потенціал у глибокій переробці. Зокрема на сусідній промисловій зоні, де будуть розміщені потужності Volia Agri-Food Park Vinnytsia, що спеціалізуватиметься на виробництві проміжної та кінцевої продукції харчової промисловості”, – додав Сергій Моргунов.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook