Сергій Моргунов передав два автомобіля військовим на фронт у рамках діяльності Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу

Сьогодні, 9 лютого, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та його заступник Андрій Очеретний передали військовим ключі від двох автомобілів, які будуть використовуватися для виконання бойових завдань. Ці позашляховики будуть обладнані під установки для ударів та вогневі опори. Їх придбали в рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу у Великій Британії.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

За словами міського голови, обидві машини пройшли повне технічне обстеження, щоб військові почувалися впевнено при виконанні бойових завдань. Там замінили електроніку, гальмівні колодки, поставили болотяну гуму, яка дозволить автівкам їздити в умовах абсолютного бездоріжжя та багато іншого.

“Одне авто призначене для бригади Нацгвардії, яка в перші години війни прийняла на себе удар російського десанту в місті Гостомель, вони дали по зубам рашистам, і ті зрозуміли, що не так просто буде зайти в Україну, щоб її захопити. Це героїчні хлопці, серед яких багато вінничан. Ми неодноразово допомагали цій бригаді і направляли їм безпілотні авіаційні комплекси, “Мавіки” та багато іншого обладнання. Потреба в допомозі, звісно, є завжди. Ми вже обговорили це з нашими оборонцями, – розповів Сергій Моргунов. – Друга машина призначена для наших «ловців шахедів». Ми повинні постійно підсилювати цей напрямок, щоб захистити небо над Вінницькою областю і забезпечувати Захисників відповідною технікою. Це і автомобілі, і “Бандера павер”, і прожектори, і тепловізори, щоб можна було влучати в ціль. Шахеди приносять багато проблем, і зараз росіяни змінили тактику – пролітають точку враження, щоб влучити в неї з іншого боку. Тому нам важливо знищувати їх ще на підльоті до Вінницької області”.

Військовий Ярослав розповів, що авто буде використовуватися в складі мобільних вогневих груп, які призначені для знищення безпілотних літальних апаратів.

“На позашляховик буде встановлений кулемет на тринозі, за допомогою нього ми будемо захищати наше небо”, – сказав він.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook