Ремонт вінницького спорткомплексу на Янгеля планують закінчити у червні 2021 року

У спорткомплексі по вулиці Янгеля триває ремонт. Уже встановили всі віконні рами, частково зробили утеплення.

-Усередині ми зробили чашу басейна. Закінчуємо складати паркет по залу ігрових видів спорту. Займаємось опаленням і штукатурними роботами, – розповів директор департаменту капітального будівництва Вінницької міської ради Ігор Кравець.
За його словами, восени цього року у спорткомплексі планують запустити опалення і провести комунікації. Це дозволить продовжити внутрішні роботи і взимку. А от благоустроєм території спорткомплексу займуться наступною весною. Оформлення території входить у загальний бюджет проєкту.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов пояснив, що спортивний комплекс планували здати в експлуатацію у грудні 2020 року, але через епідемію коронавірусу плани змінилися.

–У зв’язку із коронавірусом ми були змушені по багатьох галузях до 30% скоротити видатки. Під це потрапив і цей об’єкт. Зараз підготували звернення до депутатів міської ради, щоб виділити додатково 8 мільйонів гривень, аби закінчити роботу із оздоблення в середині приміщення і забезпечити утеплення. Здачу об’єкту перенесли на червень 2021 року, – сказав Сергій Моргунов

За словами Вінницького міського голови, загальна вартість проєкту становить 70 мільйонів гривень. Родзинкою закладу стане 25 метровий басейн на 6 доріжок.

-Це буде перший басейн у муніципальній власності у Вінниці, – наголосив Сергій Моргунов.

Нагадаємо, Мер Вінниці Сергій Моргунов: Діти просто не впізнали свій садочок після реконструкції…

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

730 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.