Приєднані до Вінниці території активно розвивають

Вінниця активно продовжує розвивати приєднані території. Окрім нових маршрутів громадського транспорту, з’явилися нові посадкові павільйони для очікування тролейбусів та муніципальних автобусів, а також встановили smart-світлофори.

 За словами директора департаменту комунального господарства та благоустрою ВМР Юрія Семенюка, покращення якості життя вінничан через покращення міського середовища – один із пріоритетів організації просторового розвитку.  

 “Для зручності пасажирів ми облаштували нові посадкові павільйони безпосередньо у Вінницьких Хуторах, Писарівці та Щітках. Продумали також комфорт для водіїв та пішоходів на досить аварійних раніше перехрестях поблизу Писарівки та Щіток. Для врегулювання автотрафіку там встановили нові smart-світлофори”, – каже Юрій Семенюк.

 Окрім того, в трьох селах комунальні працівники займались відновленням ґрунтового покриття. Загальна протяжність відновлених ґрунтових доріг у Щітках та Писарівці – 4,7 км. У Вінницьких Хуторах – 1,6 км. Роботи провели по:

– вул. Богдана Хмельницького,

– вул. Миру (Щітки),

– вул. Івана Франка (Писарівка),

– вул. Покришкіна,

– вул. Полудянова (частина),

– вул. Зелена/Дачна,

– пров. Грушевського (Вінницькі Хутори).

“Також тривали роботи з відновлення вуличного освітлення, працівники МКУП “Міськсвітло” замінили більше 100 світлоточок. Для забезпечення дотримання правил благоустрою 14 камер відеонагляду за територією Вінницьких Хуторів підключили до Ситуаційного центру Вінницької міської ради”, – додав староста Хутірського старостинського округу Владислав Кривешко.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook