Понад 40 млн грн на захист військових: Вінницька облрада оголошує конкурс “Безпечні та стійкі громади”

У межах втілення обласної програми розвитку місцевого самоврядування під назвою “Безпечні та стійкі громади”, Вінницька обласна рада цього року проведе конкурс проєктів. Основний акцент буде зроблено на фінансування проєктів, спрямованих на підтримку Збройних Сил України та вирішення питань безпеки територіальних громад області. Сума фінансування конкурсу становитиме понад 40 млн грн.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку обласну раду.

Переходимо до реалізації програми «Безпечні стійкі громади», кошти якої будуть спрямовані для підтримки Збройних Сил України. Участь у конкурсі можуть взяти усі громади. А ми зможемо подвоїти цей ресурс, об’єднавши наші зусилля, щоб максимально підтримати військових. Підтримка Збройних Сил – це пріоритет №1, – сказав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий.

Конкурс обласної Ради «Успішні Сильні Громади» отримав схвальні відгуки від громад як дієвий інструмент для розвитку та благоустрою територій. Після повномасштабного вторгнення обласна Рада виклала загальну характеристику Програми у новій редакції, врахувавши три основні пріоритети, визначених у роботі: безпека та оборона, стійкість, турбота. Депутати змінили також назву Програми на «Безпечні стійкі громади».

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook