Понад 200 мішків сміття: у Вінницько-Хутірському окрузі пройшли толоки

Весняні толоки в Вінницько-Хутірському окрузі, що об’єднує населені пункти Писарівка, Щітки та Вінницькі Хутори, призвели до прибирання понад 30 локацій, включаючи парки, сквери та берегові зони.

Про це іфнформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Загалом в межах екоакції «ЯзаЧистеДовкілля» в населених пунктах округу пройшло кілька толок. В межах першого етапу весняного прибирання приводили до ладу території в Писарівці та Щітках. Тут причепурили вісім локацій. Тоді до толоки долучилось понад сотню небайдужих жителів округу та зібрали понад сто мішків сміття.

В межах другого етапу толоки, яка відбулась 13 квітня, приводили до ладу локації на території Вінницьких Хуторів.

«Загалом в окрузі було прибрано близько тридцяти локацій та зібрано понад 200 мішків сміття, – розповідає староста Вінницько-Хутірського округу Владислав Кривешко. – Звільнені від сміття сквери, берегові зони місцевих водойм та інші місця загального користування, ніби ожили, вдягнувши зелені весняні шати».

До прибирання, за його словами, долучились дошкільнята, учні, вчителі, працівники старостату та загалом багато активних жителів округу.

«Дякуємо усім небайдужим мешканцям за екосвідомість та активну участь у життєдіяльності округу. Завдяки вашій участі прибирання пройшло весело, жваво і, головне, продуктивно. Тепер маємо бути свідомі та підтримувати наші місця загального користування в належному стані», – зазначає Владислав Кривешко.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook