22 грудня – перші вибори в трьох ОТГ на Вінниччині

Політичний експерт В’ячеслав Телень повідомив, що у Вінницькому регіоні вже стартувала виборча кампанія, але поки ніхто відкрито не заявив про своє бажання стати міським головою. Він також висловив свою думку щодо можливого скасування місцевих виборів в Україні і зазначив, що така дія не посилить позиції «партії влади».

Про це повідомляє ОСН “Міст”.

“Як і по всій Україні, у Вінницькій області вже почалася виборча кампанія, але поки що ніхто відкрито не заявив свою “претензію на місто”. Жодна партія ще не озвучила своїх кандидатів на посаду міського голови. Зрозуміло, що Вінниця, як у 2010 і 2015 роках, матиме свій власний партійний проект, але ще невідомо, як він буде називатися. Зараз всі відчувають значну перевагу чинного голови, а “Слуга народу”, в свою чергу, відчуває якусь непевність”, – повідомив В’ячеслав Телень.

Що стосується можливого перенесення виборів, то експерт не впевнений, що така дія будь-яким чином посилить позиції “партії влади”.

“Тому що ми спостерігаємо падіння їхніх рейтингів, а економічна, соціальна політика партії не викликає захоплення у потенційних виборців”, – повідомив він.

Нагадаємо, Вінницький експерт прокоментував, як зміниться голосування для внутрішньо переміщених осіб.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1960 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.