Поліціянти Вінниці провели тренінг безпеки для молоді

19 вересня вибухотехніки, криміналісти, інструктори з особистої безпеки тренінгового центру та співробітники кадрового забезпечення завітали до Вінницького вищого професійного училища сфери послуг, щоб познайомити учнів зі своєю діяльністю, навчити основам домедичної допомоги та правилам мінної безпеки.  

Про це інформує Місто, посилаючись на ГУНП у Вінницькій області.

Враховуючи умови, в яких зараз перебуває наша країна, вміння надавати першу домедичну допомогу є дуже важливими, адже такі знання можуть врятувати власне або чуже життя. Саме тому фаворитами заняття стали інструктори з особистої безпеки Тренінгового центру обласного главку. Поліцейські показали дівчатам і хлопцям як правильно робити непрямий масаж серця. А перевірити чи добре засвоєні теоретичні знання кожен міг особисто на манекені. Крім цього, присутні практикувались застосовувати турнікети і зупиняти умовну кровотечу.    

Про те, що вибухівка може бути замаскована під побутові речі чи залишені кимось предмети, які в жодному разі не можна чіпати, розповідали працівники вибухотехнічного підрозділу поліції. Відійти на безпечну відстань, викликати спеціалістів й до їхнього прибуття не допускати наближення інших людей, – ось правильна відповідь на запитання “А що ж робити?”.

Ще одну локацію організували криміналісти. Вони розповідали як збирають доказову базу при виїзді на місце вчинення злочину, адже не буває такого, щоб злочинець не залишив за собою слідів. Для цього поліцейські дістали з криміналістичної валізи усе необхідне для фіксації слідової інформації.    

Усі, кого зацікавила служба в поліції, мали нагоду отримати консультації від спеціалістів сектору організації відбору управління кадрового забезпечення.    Нагадуємо, що набір до поліції триває. Дізнавайтеся більше про конкурс та вимоги за посиланням https://nabir.np.gov.ua/ або телефонуйте (067)430-52-67.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook