Поліція Вінниці нагадує дітям та дорослим правила безпеки на дорозі

Від початку 2023 року на Вінниччині трапилось 19 дорожньо-транспортних пригод, в яких постраждало 24 дитини і одна на жаль загинула. Тому поліціянти Вінниці вкотре нагадують про необхідність дотримання правил дорожнього руху, адже на дорозі може чатувати небезпека.

Про це інформує Місто, посилаючись на ГУНП у Вінницькій області.

Кожна дитина має знати правила та дотримуватись їх, а знання мають дати дорослі. Вони мають завжди наголошувати дітям на необхідності неухильного дотримання Правил дорожнього руху. Також потрібно приділити увагу правилам поведінки на дорогах, розібрати різні ситуації і переконатись у тому, що дитина знає як діяти в різноманітних ситуаціях, які можуть виникнути на дорозі.

Також варто обговорити із малечею маршрути щоденного прямування (до школи та додому) місця де дозволено переходити проїжджу частину дороги та звернути увагу на те, де це робити категорично забороняється.

Шановні дорослі! Не залишайте дітей без нагляду біля проїжджої частини, постійно нагадуйте їм про необхідність дотримання Правил дорожнього руху та самі показуйте позитивний приклад, як необхідно поводитись на проїжджій частині.

Звертаємо увагу водіїв на збільшення кількості дітей на вулицях, які з приходом весняно-літнього періоду розпочнуть катання на велосипедах, самокатах, скейтах, роликах та ін.

Аби уникнути дорожньо-транспортних пригод будьте обачними під час руху поблизу шкіл, дошкільних навчальних закладів, дитячих майданчиків та інших місць перебування неповнолітніх. Під час наближення до пішохідних переходів знижуйте швидкість аби не втратити можливість швидко зорієнтуватися на зміну обстановки.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook