Поліцейські громади: понад 1 700 зустрічей з дітьми та пенсіонерами з початку року

У Вінницькій громаді приблизно 50 поліцейських офіцерів громади не лише відстежують дотримання правопорядку, але й активно допомагають та проводять освітницьку роботу. Для забезпечення належних умов для їхньої роботи громада відповідно до законодавства надала необхідні ресурси. На даний момент Вінниця є першим і єдиним обласним центром, де повністю реалізовано проєкт “Поліцейські офіцери громади”.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Вінницька громада допомогла з приміщеннями під поліцейські станції, а також автомобілями, офісною технікою тощо. Завдяки такій підтримці ПОГи мають усі умови, щоб якісно виконувати свою роботу.

Як зазначають у Головному управлінні Нацполіції у Вінницькій області, у сучасному суспільстві роль поліцейського офіцера громади набуває особливої значущості. Це не просто охоронець порядку, а ключова фігура у встановленні та підтримці довіри між громадою та поліцією.

З початку року поліцейські офіцери громади перевірили 308 власників зброї, 310 адмінпіднаглядних, 51 людину, яка перебуває під домашнім арештом, та 42 сімейних кривдники.

Крім того, ПОГи надають підтримку багатодітним родинам та вимушеним переселенцям. Протягом перших двох місяців поточного року правоохоронці навідались до 52 внутрішньопереміщених осіб та 27 сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

«Ми намагаємось їм усіляко допомогти та підтримати, особливо, якщо в таких родинах є маленькі діти. Коли провідуємо їх, то завжди приходимо не з пустими руками, приносимо іграшки, продукти, солодощі. Щиро хочеться, щоб їхнє життя покращилось», – зазначає поліцейська офіцерка громади Тетяна Корсун.

Загалом робота ПОГів охоплює не тільки виконання традиційних поліцейських обов’язків, але й активну участь у житті громади.

Поліцейські офіцери громади з початку року провели більш ніж 1, 7 тис. зустрічей з пенсіонерами та дітьми, тому що саме вони є найбільш уразливою категорією населення. Зокрема, під час таких зустрічей в навчальних закладах правоохоронці розповідають малечі про правила дорожнього руху, зі старшими – обговорюють важливість дотримання законодавства, толерантної поведінки до своїх однолітків тощо. Літніх людей попереджають про випадки шахрайств та радять як не потрапити у пастки аферистів.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook