Одразу дві вінничанки візьмуть участь в шоу «Від пацанки до панянки»

У шоу «Від пацанки до панянки», яке глядачі побачать вже 17 лютого, візьму участь дві вінничанки. Колишня членкиня Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, політтехнологиня, журналістка Тетяна Мокріді стала директоркою Школи леді.

Керівниця проєкту «Від пацанки до панянки» Ксенія Бабенко розповіла, що на роль нової директорки Школи вони шукали успішну жінку, яка досягла чогось у житті, і власним прикладом може показати учасницям, якою має бути сучасна дівчина.

  • Тетяна – ідеальний директор. Як PR-менеджер, який працював у політиці, вона може бути незламною, навіть жорсткою. Але як мама – вона м’яка й співчутлива, – каже Ксенія Бабенко.
  • Тетяну Мокріді не вперше запрошували долучитися до шоу. За її словами, раніше відмовлялася через роботу та дітей. Але цього разу вирішила вийти із зони комфорту.
  • «Кожна людина, яка береться за якусь справу ставить собі природнє питання: навіщо мені це? Таке питання мучило і мене, коли я думала, чи погоджуватися мені на посаду директора школи. Я відверто боялася побачити життя, яке не вписувалося в мою зону комфорту. Я вийшла з зони комфорту і погодилась! Ця школа для мене особисто стала тим шматочком, якого бракувало у великому пазлі під назвою «життя»», – написала нова директорка Школи леді на своїй сторінці у соцмережі.
  • Саме Тетяна Мокріді представила одну з учасниць проєкту – 19-річну Євгенію Мазур. Дівчина прийшла на проект, аби позбутися залежності від наркотиків і кардинально змінити життєві пріоритети.
  • «Починаю вас знайомити з учасницями проекту «Від пацанки до панянки». Отже, моя землячка з Вінниці: ЄВГЕНІЯ МАЗУР! Євгенія заробляла на ігрових автоматах. Щоб отримати бажане, вона готова була на все. Користується слабкостями інших, йде по головах. Дівчина не відчувала підтримки сім’ї та друзів. І лише наркотики допомагали їй втекти від самотності й буденності. Заборонені речовини вона почала приймати ще в 15 років. Мама Жені не займалася її вихованням. Вона весь час їздила на заробітки, і залишала дочку на бабусю. Коли бабуся померла, Женя залишилася без нагляду. Пішла на вулицю, де її вихованням «зайнялися» вінницькі пацани. Батько помер давно. Але лише в 19 років Женя дізналася справжню причину.
  • Під час зйомок візитівки для реаліті Нового каналу мама зізналася дочці, що її батько помер від передозування. Для Жені це стало шоком. Вона зрозуміла, що не хоче повторити долю батька. На проєкт «Від пацанки до панянки» вона прийшла, щоб позбутися від залежності та змінити життєві пріоритети…»

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

4960 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.