«Німеччина передала обладнання, яке підсилить нашу муніципальну мережу пунктів незламності», – Сергій Моргунов

В кінці минулого тижня, за сприяння Міністерства іноземних справ Німеччини, Посольства Німеччини в Києві та Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ», до Вінниці прибуло понад 8 тонн гуманітарної допомоги з Німеччини.

До складу гуманітарного вантажу ввійшли 11 наметів з підігрівом та лампами, 32 біотуалети, 8 модульних кухонь, 52 радіоприймачі, 55 вогнегасників, 160 спальних мішків, розкладачки, подушки, подовжувачі та інші технічні засоби, якими укомплектують «пункти незламності».

«Німеччина – з нами та допомагає впоратися зі складною зимою. За підтримки німецького Уряду отримали важливий вантаж. І це лише перший транш, решту поставок очікуємо наступного року», – зазначив Сергій Моргунов.

Після терористичного акту 14 липня, який забрав життя 27 осіб, Вінницю відвідали посли 16-ти країн ЄС, Ізраїлю та Швейцарії для того, аби запропонувати свою допомогу в усуненні наслідків ракетного удару. Після цього Вінниця направила лист до цих посольств з проханням про допомогу та списком обладнання, яке мало допомогти в підготовці до зими.

На прохання відгукнулись німецькі партнери, які закупили необхідне обладнання зі списку та організували його доставлення до України.

«Впродовж цього часу проводились тендери та відбувалась процедура закупівлі необхідного обладнання, – зазначає директор комунального підприємства Інститут розвитку міст Назар Коваленко. – Це доставлення є першим траншем допомоги від Німеччини».

Міський голова подякував німецьким партнерам за надану допомогу та підтримку, яку ще з початку війни відчуває як Вінниця, так і України. Зокрема, Вінницька громада, у рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, отримала не один вантаж.

«Надзвичайно вдячний Міністерству іноземних справ Німеччини, Посольству Німеччини в Києві та Німецькому товариству міжнародного співробітництва «GIZ» за увагу до Вінниці, відчутну підтримку та кропітку роботу з формування такої потрібної нам допомоги», – зазначив Сергій Моргунов.

Нагадаємо, що завдяки допомозі німецького міста-побратима Карлсруе у Вінниці встановили додаткові мобільні “пункти незламності”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook