Нерухомість у Вінниці за рік подорожчала на 70%

Від початку повномасштабного вторгнення, кількість операцій із купівлі-продажу квартир у новобудовах скоротилася майже втричі. При цьому ціни на квартири в Україні зросли в середньому на 40%, а в деяких регіонах і на всі 80%. У лідерах по зростанню цін виявилися області, в яких до війни була далеко не найдорожча нерухомість.

Про це повідомляє TODAY.UA.

Рекордсменами за ціною на квартири у новобудовах стали Ужгород та Львів. Саме в ці регіони з початку війни з’їхалося найбільше біженців. Ціна за квадратний метр за рік зросла у цих містах на 83% та 80% відповідно.

Середня ціна за “квадрат” в Ужгороді сьогодні становить 43,6 тисячі гривень, а у Львові — 44,5 тисячі гривень.

До трійки міст із найвищими цінами потрапила також Вінниця. Тут вартість житла за рік подорожчала на 70%. За квадратний метр забудовники загалом просять 36 тисяч гривень.

Житло у Полтаві та Луцьку стало дорожчим на 37%. Ціни на нове житло у Києві зростають не так стрімко. Ціна квадратного метра житла у столиці збільшилася лише на 38%. Проте квартири у новобудовах Києва залишаються найдорожчими в Україні. Середня вартість квадратного метра – 34 200 грн.

Найменше за рік подорожчали квадратні метри у Черкасах, де ціни піднялися лише на 22%. Нову однокімнатну квартиру у місті можна купити за 28 тисяч доларів.

Нагадаємо, у Вінниці високий попит має Програма “Муніципальне житло”, де квадратні метри є найдешевшими, а якість високою.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook