Народний ансамбль танцю «Барвінок» відзначив своє 40-річчя

Відомий народний ансамбль танцю “Барвінок”, який славиться своєю винятковою майстерністю та патріотизмом, став давно невід’ємною частиною української культури та пишністю міста Вінниці. Нещодавно колектив відзначив 40 років з дня свого заснування, а ця дата стала приводом для організації благодійного концерту. Мета заходу – зібрати кошти на потреби Збройних Сил України.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Директор і художній керівник міського центру «Барвінок» Петро Бойко розповів, що за час повномасштабного вторгнення рф в Україну танцювальний колектив проводив чимало благодійних концертів у різних куточках світу. Вихованці «Барвінку» демонстрували, хто такі українці, та те, який сильний наш народ. Завдяки своїм виступам вони збирали чимало коштів, які спрямовували на закупівлю необхідного для ЗСУ.

«”Барвінок” пропагує українську культуру у світі та привертає увагу міжнародної спільноти до війни в Україні. Нам вдалось зібрати чималу суму в концертних турне та передати їх на потреби ЗСУ. Сьогодні, відзначаючи свій ювілей, ми дякуємо тим, завдяки кому в нас є можливість виступати та навчатися під мирним небом. Тому поки ансамбль виконував танцювальні та співочі номери, у присутніх була можливість задонатити на ЗСУ», – розповів директор і художній керівник міського центру «Барвінок» Петро Бойко.

Від імені міського голови та Вінницької міської ради щиру вдячність і шану колективу та його художньому керівнику Петру Бойку, висловила заступниця Вінницького міського голови Галина Якубович:

«Я щиро дякую вихованцям “Барвінку”, його художнім керівникам та всім працівникам за вагомий внесок у розвиток та популяризацію українського мистецтва, відданість традиціям українського народу, творчі здобутки, а також промоцію Вінницької міської територіальної громади та України на міжнародному рівні. За час існування “Барвінок” відвідав 35 країнах світу. Скрізь його зустрічали бурхливими оплесками. Наші дітки своєю творчістю вкотре підтверджують – українці є щирим та творчим народом. Ми прагнемо миру. Але, на жаль, зараз мусимо захищати незалежність своєї країни – аби зберегти наші свободу, національну ідентичність, наших людей та культуру», – зазначила Галина Якубович.

Від міського департаменту освіти учасників колективу та художнього керівника Віктора Бойка привітала директорка департаменту освіти Оксана Яценко. Вона зауважила, що у нашій громаді найталановитіші діти та найпрофесійніші педагоги.

«Усіх присутніх вітаю з 40-річчям колективу та бажаю невтомної праці, творчих успіхів, перемог і нехай посмішки ніколи не сходять з обличчя наших вихованців. Горда за наших творчих дітей, педагогів та за такий колектив, який працює і творить в нашому чудовому місті», – сказала вона.

Також важливою частиною заходу стало спецпогашення власної марки та конверту до річниці колективу, який здійснили Галина Якубович спільно з Петром Бойком.

Серед гостей благодійного заходу були представники Болгарії, Естонії, Азербайджану, Пакистану, Польщі, Канади, Угорщини та Чехії.


Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook