На Вінниччині продовжують відновлювати дороги

На Вінниччині є понад 2000 км доріг державного значення і 7000 км автошляхів місцевого значення. Щодня на автодорозі М-12 проїжджає понад 14 тисяч автомобілів, а на М-21 майже 12 тисяч. Голова Вінницької облдержадміністрації Владислав Скальський називає відновлення доріг –пріоритетом для економічного розвитку області та країни.

  • Для нашої області територіальні дороги мають найбільше значення, оскільки їх протяжність понад 900 км. Служба автомобільних доріг цьогоріч має завершити останні 25 км 600м транспортного коридору М-12, який входить у проєкт «ГоуХайВей» і поєднує порти Чорного і Балтійського морів. Наступним буде відновлення дороги М-21. Окрім того, ми маємо чотири проєкти капітального ремонту та 13 проєктів поточного середнього ремонту. Зараз завершуємо вже декілька ремонтних робіт, тобто 22% від всього плану вже виконані. В нас є проєктно-кошторисна документація на 600 млн грн на додаткове фінансування і ми хочемо забезпечити подальше планування та ефективний пошук фінансового ресурсу для пришвидшення роботи, – розповів Владислав Скальський.
  • Щоб уникнути неякісного ремонту та контролювати процес будівництва, на Вінниччині діє лабораторія з контролю якості виробництв. Діяльність цього підрозділу дозволяє контролювати матеріали та технології що використовуються, а також якість виконання окремих етапів робіт.
  • Владислав Скальський також зауважив, що в подальшому потрібно створити умови для органів місцевого самоврядування, щоб вони могли інвестувати у створення головних комплексів, встановлення автоматичних систем автоматичної фіксації порушення правил дорожнього руху.
  • Вони будуть отримувати частину забраних штрафних санкцій для того, щоб продовжувати розвиток доріг. Це буде і додаткове наповнення до Державного дорожнього руху, і до місцевих бюджетів, а також посприяє залученню органів місцевого самоврядування до контролю щойно відновлених доріг нашої області, – каже голова облдержадміністрації.
  • Наразі готова перша частина стратегічного плану повного відновлення всіх доріг області, який незабаром мають розглянути в обласній раді.
  • В рамках цього плану ми сформулювали план ремонт територіальних доріг протяжністю 2768 км на суму понад 16 млрд грн. Саме таких грошей потребує наша дорожня мережа. Надважливо також створити ефективний інструмент, який буде контролювати експлуатацію цих доріг, – зазначає Владислав Скальський.

Автор Діана Колногузова

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

2790 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.