МКГШ організував визіт дітей до лялькового театру у рамках ініціативи «Діти мають право на дитинство»

Учора, 27 березня, в місті Вінниця пройшов захоплюючий захід для дітей – вистава “Подорож маленької зіроньки” від Вінницького обласного академічного театру ляльок. Цю подію спільно організували Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб та муніципалітет за ініціативою ТaтоHub.Вінниця.

Захід влаштували, щоб підняти настрій та урізноманітнити дозвілля дітей з різних соціальних категорій. Загалом близько 200 маленьких вінничан у віці від 4 до 12 років відвідали виставу у супроводі дорослих. Серед гостей були діти Захисників та Захисниць України, внутрішньо переміщених осіб, малюки з багатодітних сімей, а також діти-сироти та напівсироти.

На фото вистава "Подорож маленької зіроньки"

Під час вистави малеча з великим захопленням спостерігала за історією, яка розгорталася на сцені. Тепла та доброзичлива атмосфера театру створила затишне середовище для маленьких глядачів.

«Такі заходи є важливими для розвитку дитячої культури та формування у маленьких глядачів любові до мистецтва. Вони також дарують радість та приємні враження від спільного візиту на такі події», – каже координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу та депутат Вінницької міської ради Роман Андронійчук.

Своїми враженнями поділилась юна учасниця Анастасія, яка розповіла, що сьогодні вперше завітала в ляльковий театр. Каже, було цікаво та незабутньо.

«Дітям дуже важливо дарувати емоції та нові враження. Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб вкотре довів, що кожна дитина має право на дитинство. Мені приємно, що всі наші учасники мали змогу відчути безтурботність», – додав координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу та депутат Вінницької міської ради Тарас Присяжнюк.

Раніше для діток вже організовували дозвілля у парку, басейні, кінотеатрі, планетарії, піцерії тощо. Проводити подібні заходи для маленьких жителів громади продовжуватимуть й надалі, зазначають представники команди Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

На фото дітлахи та депутати перед початком вистави

Довідка:

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб (Гуманітарний штаб) створено на початку березня 2022 року спільним рішенням Вінницького міського голови Сергія Моргунова та голови Вінницької обласної ради Вячеслава Соколового. Очолити Штаб погодився Володимир Гройсман.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook