Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав військовим 15 Mavic 3-T та 80 тисяч сухих душів

Чергова допомога військовим  від команди МКГШ: цього разу для трьох військових частин, які виконують бойові завдання на найгарячіших напрямках. Оборонцям передали 15 Mavic 3-T та 80 тисяч сухих душів.

По пʼять дронів Mavic 3-T на кожну військову частину: за словами військового з позивним «Зевс», потреба у такому обладнанні є постійною та значною, адже основна частина бойових дій відбувається у небі. А «мавіки» допомагають не лише нищити ворога, а й зберегти життя та здоров’я Захисників.

Щодо сухих душів, то вони також вкрай потрібні оборонцям на передовій, адже складні побутові умови унеможливлюють елементарні гігієнічні процедури. А один такий комплект здатен замінити повноцінний душ.

Найближчим часом, за словами секретаря Вінницької міської ради Павла Яблонського, команда МКГШ планує продовжити підсилювати військових значними партіями FPV-дронів.

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб створено в березні 2022-го року спільним рішенням вінницької обласної та міської рад. Штаб створено на період дії воєнного стану для координації зусиль місцевого самоврядування, бізнесу та волонтерів по допомозі армії. Очолює штаб Володимир Гройсман.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook