Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав два багі захисникам на фронт

Днями дві військових частини, бійці яких зараз захищають країну на Східному та Південному напрямках фронту, отримали два багі від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

Багі — це всепрохідний швидкісний транспортний засіб, що здатний проїжджати там, де звичайні автомобілі не можуть. Тож не дивно, що на передовій вони давно уже вважаються одним із найкращих способів пересування.

Як зазначають самі військові, основні переваги багі над іншими автомобілями — це швидкість, легкість і маневреність. В багі важче влучити, з багі легше вибратись і його не так складно відремонтувати, як, наприклад, ті самі позашляховики.

Насамперед багі використовують для евакуації поранених — у цій справі він найкращий. Також з його допомогою здійснюється своєчасна доставка БК та провізії на позиції.

Як зазначив співзасновник МКГШ, міський голова Вінниці Сергій Моргунов, виробляти багі Штаб планує і надалі, бо попит на них стабільно високий. Кожне таке авто буде створюватись у відповідності до потреб конкретної військової частини — з усіма необхідними функціями та модифікаціями.

Нагадаємо, що Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб створено в березні 2022-го року спільним рішенням вінницької обласної та міської рад. Штаб створено на період дії воєнного стану для координації зусиль місцевого самоврядування, бізнесу та волонтерів по допомозі армії. Очолює штаб Володимир Гройсман.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook