Міська рада передала важливе обладнання для двох батальйонів бригади, сформованої у Вінниці

Підтримка українських захисників надважлива під час війни. Щоб оборонці впевнено почувалися на полі бою, Вінницька міська рада разом з громадою продовжує забезпечувати їх необхідним і це повністю відповідає основним пріоритетам муніципалітету – оборона та безпека. Для бійців одразу двох батальйонів бригади, сформованої у Вінниці, передали авіаційні комплекси, хімічні грілки, тепловізори та зарядні станції.

Як розповів заступник міського голови Андрій Очеретний, обидві бригади вже не вперше звернулися до міської влади і оперативно отримали необхідну допомогу.

«Бригада, сформована в місті Вінниці, сьогодні отримує чергову допомогу від Вінницької міської ради, Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу та нашої Вінницької громади. Підтримка ЗСУ – це системна робота, у 2024 році вона буде збільшуватися, адже на потреби армії в бюджеті передбачено 610 млн грн. 24 військові частини вже отримали від нас допомогу. З початку січня ми плануємо оголошувати перші тендери на закупівлю дротів, авіаційних комплексів та іншого необхідного обладнання, з яким оборонці зможуть ефективно відпрацьовувати бойові задачі», – сказав Андрій Очеретний.

Під час передачі для військових були присутні координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Антоніна Іващук, Леонід Марцинковський, Олександр Чернега, Олександр Мельник та інші. Вони зазначили, що оперативність реакції на запити військових надважлива, адже від спорядження залежать життя бійців, які ведуть боротьбу з підступним ворогом. Вони також наголосили на тому, що передане обладнання – українського виробництва. Зокрема, тепловізори, призначені для вінницьких бійців були виготовлені не так давно – 15 грудня.

Військовий Юрій Басюк, який має чимало досвіду в управлінні безпілотними літальними апаратами, розповів про переваги українських техзасобів:

«Ми працюємо зараз на кордоні. Авіаційні комплекси, які ми сьогодні отримали – українського виробництва. Вартість одного такого значно менша за іноземні аналоги, але характеристики і функціонал нічим не поступаються, наші навіть кращі. Якщо його «задавлять» управління і навігація, він все одно може летіти по заданому маршруту як планер. Крім того, в нього м‘яка посадка, корпус на пінопластовій основі, тому навіть у разі зіткнення з якимось об‘єктом, його можна одразу відремонтувати. Завдяки такому комплексу можна коригувати вогонь, знімати в режимі реального часу і залітати на велику відстань», – сказав військовий.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook