Мішок землі принесли депутату Драбовському

Мішок землі як презент з нагоди ухвалення у першому читані законопроекту про відкриття ринку землі принесли у Вінниці активісти Нацкорпусу народному депутату від «Слуги народу» Анатолію Драбовському. Прийшли, щоб поспілкуватися у приймальню нардепа (вона по вул.Янгеля у Вінниці), але не обранця не застали.

– 4 грудня активісти Національного Корпусу Вінниччини завітали до громадської приймальні народного депутата від партії “Слуга народу” Анатолія Драбовського, аби поспілкуватись з ним щодо питання прийняття закону про ринок землі в Україні. На жаль, народний обранець, а також його заступники були відсутні на місці, хоча наш візит відповідав робочому графіку, – повідомили у Національному корпусі Вінниччини. –  Зателефонувавши, ми дізнались, що депутат буде на місці не раніше січня. Ось таким “слугам народу” з наших податків платиться заробітна плата».

Активісти обіцяють обов’язково знайти можливість поспілкуватися за народним депутатом від 12-го виборчого округу. А поки зашилиши йому «мішечок землі найвищої якості». Також активісти Нацкорпусу у різкій формі попереджають партію «Слуга народу» про те, що закон про відкриття ринку землі краще не ухвалювати.

– Якщо партія “Слуга народу” ухвалить закон, який дає можливість скуповувати за мізерні кошти абикому найбільший скарб українського народу – землю, то буде закопана і стане добривом у ній, – коментує акцію голова Вінницького міського осередку “Національного корпусу” Роман Яковлев.

Верховна рада проголосувала у першому читанні законопроект про відкриття в Україні ринку землі 13 листопада. «За» пролосували 240 нардепів – 227 “слуг народу” і 13 позафракційних депутатів. Проти – 52, утримались – 57, а ще 16 народних обранців узагалі не голосували.

Із народних депутатів від Вінниччини за цей законопроект «за» проголосували двоє: Ірина Борзова і Анатолій Драбовський. Проти – Білозір і Мейдич. Утрималися – Пашковський, Вацак, Кучер, Юрчишин.

Читайте також Чому у Вінниці аграрії кричали «Ганьба!» обговорюючи впровадження із міністром Миловановим впровадження ринку землі https://misto.vn.ua/article/%d0%bf%d1%96%d0%b4%d0%b2%d0%be%d0%b4%d0%bd%d1%96-%d1%80%d0%b8%d1%84%d0%b8-%d0%b7%d0%b5%d0%bc%d0%b5%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d0%be%d1%97-%d1%80%d0%b5%d1%84%d0%be%d1%80%d0%bc%d0%b8/

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook