Мілка і пакосна гра: експерт прокоментував старт виборів у Вінниці

Вибори у Вінниці стартували і стартували із «брудних» технологій та «чорного піару». Про це розповів експерт з питань децентралізації, член правління ВГО «Громадянська мережа «Опора» Олег Левченко в ефірі радіостанції «Місто над Бугом». За його словами, виборчі кампанії стартували у соціальних мережах, які першочергово викликають в людей емоції.

– Вже чітко видно протистояння груп, людей, думок. Багато є бруду, згадки про кримінальне минуле. Є відносно старі та нові проєкти, а також є фейки. Їхнє завдання – “накручувати” ситуацію в місті. Приміром, ми вже бачили різних дітей та бабусь (очевидно йдеться про групу псевдопідтримки чинного мера “Діти Моргунова”, про яку уже не раз писали вінницькі ЗМІ – авт). Все це накручує ситуацію в місті. Колись я запитав в одного американського психолога, як можна виграти вибори. Він сказав, що потрібно поводитися, як дорослі люди. Те, що відбувається зараз – це дитяча, мілка і пакосна гра. Насправді, цей бруд ллється для того, щоб привернути увагу і «засвітити» свої інтереси та команду, – каже Олег Левченко. – Це вже почалося, і не з відкритої дискусії, а з бруду.

За його словами, поки у місті немає чіткої політичної конфігурації і структури, але штаби уже працюють. І їх завдання – виграти. Тож виборцям радить пам’ятати, що кожним фейком чи інформаційною атакою стоять інтереси, значно вищі за інтереси групи всередині.

– Якщо говорити про чесну і відповідальну взаємодію дорослих людей, то маніпуляції спрацьовують лише раз. Сьогодні ми чітко розуміємо, що, окрім популізму, маємо зовнішню загрозу – вплив на Україну. Треба розуміти, що нічого не відбувається просто так. Політик має прийти з конкретними рецептами, в яких ти можеш себе побачити і відповісти на просте питання: я буду жити краще, бо… Це конкретні проєкти, пропозиції, програми.

На думку Олега Левченка, місцеві вибори, заплановані на осінь, переносити не будуть.

Нагадаємо, Сергій Моргунов прокоментував ситуацію з брудними інформаційними технологіями у Вінниці.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

3170 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.