“Ми сьогодні тут завдяки ЗСУ”: Вінницький міський палац дітей та юнацтва провів ART-день на підтримку Збройних Сил

У п’ятницю, 1 вересня, у Центральному міському парку ім. Леонтовича відбувся благодійний ART-день, організований за ініціативою Вінницького міського палацу дітей та юнацтва. Під час цього заходу відбулись виступи танцюристів, співаків, музикантів, а також відкрилася виставка творчих робіт, яку організували керівники гуртків разом із своїми вихованцями. Основною метою заходу було привернути увагу громадськості до гуртків, що діють у Палаці, і надати їм можливість поділитися своєю творчістю з громадою.

У рамках цього заходу також діяла благодійна ярмарка під назвою “Разом до Перемоги”, на якій усі бажаючі могли придбати різноманітні вироби. Усі зібрані кошти були передані на підтримку Збройних Сил України.

У міському парку провели розважально-ігрову програму “Палац скликає друзів” та виставку-презентацію творчих обʼєднань вихованців Палацу.

Під час заходу педагоги презентували свої та дитячі вироби, зокрема в’язані іграшки, авіамодельні вироби, прикраси, ляльки, сувеніри, патріотичні поробки, вироби оригамі та багато іншого.

Творчі колективи громади організували цікаву культурну програму. Зокрема гості заходу мали можливість побачити та почути виконання танцювальних і вокальних колективів.

Директорка палацу дітей та юнацтва Ірина Матусяк зауважила, що вперше вирішили зробити захід такого формату.

«Цього разу ми вирішили саме в такому форматі презентувати свої напрямки роботи, аби батьки разом з дітками могли наживо побачити, що щоденно виготовляють та вивчають з вихованцями наші педагоги. Зокрема, мирне небо для проведення нашого заходу завдяки нашим Захисникам, отож всі кошти з продажу робіт підуть на ЗСУ», – сказала вона.

Загалом, по завершенню ART-дня вдалось зібрати майже 5 000 тисяч гривень. Незабаром кошти віддадуть в благодійну організацію, де вже отримали перелік потреб від військових.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook