Мер Вінниці дав доручення розробити єдину систему  відкриття замків на укриттях

Сергій Моргунов у своєму телеграм-каналі заявив, що потрібно   розробити єдину міську систему дистанційного відкриття замків на укриттях під час тривоги.

“Доступ до укриттів – питання, яке важливо вирішити негайно. Необхідно максимально виключити людський фактор. Дав доручення розробити єдину міську систему дистанційного відкриття замків на укриттях під час тривоги. Належний стан укриттів та забезпечення доступу до них усім – відповідальність балансоутримувачів”, – написав міський голова.

 “Нещодавні трагічні події довели: вільний доступ до укриттів рятує життя. Є ефективне рішення – електронні замки, що автоматично відкриватимуться, щойно починається повітряна тривога. Впевнений: це можна і треба зробити швидко в кожній громаді. У Вінниці це вже починають робити”, – написав у своєму телеграм-каналі очільник Гумштабу  Володимир Гройсман.

Нагадаємо, протягом минулих вихідних у Вінниці працювали рейдові групи. Вони перевіряли доступність та стан укриттів у місті. За результатами перевірки було перевірено 850 найпростіших укриттів чи приміщень для перебування громадян під час повітряної тривоги та виявлено 196 недоліків, із якими надалі будуть працювати.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook