Маломобільні містяни можуть викликати працівників “Прозорого офісу” додому

У Вінниці для маломобільних груп населення діє послуга «Мобільний адміністратор». Цією можливістю, яку надає ЦНАП «Прозорий офіс», можуть скористатися мешканці Вінницької міської територіальної громади, які мають інвалідність або за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись, а також вінничани похилого віку старше 80 років.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Вінницька міська рада продовжує ініціативу «Вінничани важливі», в рамках якої підтримка соціально вразливих верств населення є одним з головним пріоритетів.

Щоб замовити послугу «Мобільний адміністратор» необхідно попередньо звернутися до Кол-центру «Прозорого офісу» за телефонами: (0432) 65-50-50; (067)000-266-1, (073)000-266-1 або безпосередньо на рецепції територіальних відділень ЦНАП «Прозорий офіс».

Виїзд адміністратора ЦНАП додому здійснюється з понеділка по п‘ятницю з 9.00 до 12.30 години.

У рамках сервісу «Мобільний адміністратор» можна отримати низку адміністративних послуг, зокрема: реєстрація місця проживання, архівні витяги, окремі послуги із земельних питань тощо.

Водночас адміністратори ЦНАП, які виїжджають додому до вінничан, не надають послуги у сферах: державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; отримання документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook