Майже 50 тонн борошна для багатодітних сімей видадуть у Вінниці

Світлана Вдовиченко

Сьогодні, 5 жовтня, у Вінниці, в рамках ініціативи «Вінничани важливі»,  почали видавати допомогу багатодітним родинам, які перебувають на обліку у департаменті соціальної політики міської ради.  Перша сотня сімей вже отримали по 50 кг борошна з матеріального резерву Вінницької міської територіальної громади. Загалом фахівці департаменту соцполітики планують видати гуманітарну допомогу 974 багатодітним родинам.

У зв’язку з тим, що продовжується дія воєнного стану, департамент соціальної політики пропрацював доручення Вінницького міського голови – підтримати багатодітні сім’ї, які перебувають на обліку у департаменті соцполітики і є членами Вінницької міської територіальної громади.

Наразі у громаді є близько 3 тисяч сімей, у яких троє і більше дітей, розповідає директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

“Така підтримка борошном надається тим багатодітним сім’ям, в кого троє і більше дітей і вони перебувають на обліку і отримують пільгу на житлово-комунальні послуги. Тобто та категорія, у якого виходить пільга відповідно до доходів. На сьогодні ми маємо охопити 974 таких сім’ї. Всі вони отримають по 50 кілограм борошна”, – розповідає Валентина Войткова.

До тих, хто може отримати 50 кілограмів борошна, телефонують працівники департаменту соцполітики і запрошують за адресою вул. Соборна, 68 отримати гуманітарну допомогу. Її роздають з 10:00 до 16:00 години.

“Борошно придбано за бюджетні кошти – це продовольство з матеріального резерву Вінницької міської територіальної громади. Зараз, в період, коли підвищуються ціни, – це досить суттєва підтримка для багатодітних сімей”, – додає директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

“Нам зателефонували і повідомили, що можна прийти і отримати допомогу у вигляді борошна. Така допомога нам дуже потрібна. Трохи залишимо собі, а також поділимось із бабусями. Ми усі любимо домашню випічку, особливо пиріжки та хліб”, – розповіла мати трьох дітей Оксана Гаврилюк.

Серед сімей, які сьогодні отримали 50 кілограмів муки, і Лідія Кричківська. У неї 4 дітей та 4 онуків.

“Ми дуже дякуємо за таку підтримку і допомогу. Вдячні нашій владі, яка постійно піклується про людей. Наразі така допомога вкрай необхідна. Для онуків, правнуків дома часто готуємо вареники, пельмені. Мама завжди пекла коржі, ми полюбляємо більше ніж хліб. Також заготовляємо сухарики з хліба”, – говорить Лідія Кричківська.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook