Лави офіцерів вінницької військової частини 3008 поповнили молоді лейтенанти

Лави офіцерів військової частини 3008 поповнили молоді лейтенанти. П’ять випускників Національної Академії НГУ вже приступили до професійної діяльності. 

Олександру лише 22 роки, лейтенанта новобранця відразу призначили командиром взводу. Каже, готовий керувати солдатами та навіть досвідченими воїнами.

“Хочу проявити себе в зоні ООС, як командир – показати особовому складу, як потрібно діяти, передати свої уміння і навички. Коли навчався в Академії мені подобалась тактика – загальний військовий бій. Я завжди був на першому місці з будь-якого предмету, мене відзначали в кращу сторону і брали з мене приклад”, – розповідає лейтенант Олександр Тарасенко.

Молодий офіцер ще з дитинства мріяв стати професійним військовим. Своє бажання – боронити Батьківщину, Олександр перетворив у роботу, ставши офіцером НГУ. Тепер з гордістю носить військове звання.

“Це велике покликання для мене. Я довго йшов до поставленої мети. Тепер горджуся цим. Запевняю, я ніколи не підведу. Готовий виконувати на відмінно, з успіхом усі покладенні на мене завдання”, – зазначає молодий офіцер.

Серед новоспечених лейтенантів Віталій Круглицький. Хлопець родом із Хмельниччини, утім проходив стажування у військовій частині 3008, тому вирішив повернутися. Ще до Академії він проходив строкову службу у місті Миколаєві, тому для нього це вже набутий досвід. Із легкістю та завзяттям приступає до виконання функціональних обов’язків. 

“Саме у цій військовій частині зацікавило мене специфіка служби з конвоювання, екстрадиції та охорона підсудних. Тут треба бути пильним і не втрачати глузд, не йти на поводу засуджених, знати своїх обов’язки та сумлінно їх виконувати”, – розповідає лейтенант Віталій Круглицький.

Загалом військову частину 3008 поповнило п’ять молодих офіцерів. Найстаршому 27 років. Всі новобранці очолили бойові підрозділи.

Нагадаємо, серед новобранців військової частини 3008 – семеро дівчат.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook