Квоту польотів на напрямку "Вінниця - Стамбул" розширили до 14 на тиждень

Державіаслужба України і Директорат цивільної авіації Туреччини домовилися про значне розширення квоти на польоти між країнами. Про це повідомив турецький регулятор. Серед іншого розширена і квота на лінії “Вінниця-Стамбул” – з 10 до 14 польотів на тиждень.

Відповідний меморандум на зустрічі 20 лютого в Анкарі підписали глава Директорату Бахрі Кесіджі та перший заступник глави Державіаслужби Сергій Коршук.

Документ повністю знімає існуючі обмеження на польоти між Одесою і Стамбулом, де до недавнього часу квота дозволяла виконувати до 28 рейсів на тиждень авіакомпаніям кожної з країн. На лінії Львів-Стамбул квота розширена з 15 до 28 рейсів на тиждень, на лінії Херсон-Стамбул – з 10 до 21 на тиждень, на лінії Запоріжжя-Стамбул – з 14 до 21 на тиждень, на лінії Харків-Стамбул – з 14 до 28 в тиждень, на лінії Миколаїв-Стамбул – з 7 до 14 на тиждень, на лінії Івано-Фраковск-Стамбул – з 7 до 14 на тиждень, на лінії Київ-Даламан з 7 до 10 на тиждень.

В якості нового пункту в Туреччині додана Адана, з якої польоти можуть виконуватися в міста України з частотою до семи в тиждень по кожному з маршрутів.

Нагадаємо, Вінниця відкриває регулярне авіасполучення з болгарським курортом.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.