КП «Інститут розвитку міст» запрошує вінничан на тематичну зустріч


У п’ятницю, 23 лютого, о 17:00 в хабі «Місто змістів» фахівці з комунального підприємства «Інститут розвитку міст» запрошують вінничан та вінничанок на обговорення теми дерев у місті. Головні питання розмови – це вплив дерев на екосистему та особливості їхнього розташування.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Зустріч проведе експертка з екології та озеленення КП «Інститут розвитку міст» Любов Колосова. Під час події фахівчиня розповість про особливості міських дерев, чим вони корисні, які екосистемні послуги вони безпосередньо надають. Також вона поділиться порадами, як діяти, якщо помітили недбалу обрізку чи вирубку дерев у нашій громаді.

«Втрата зелених зон та спека – одні з найбільших ризиків, які загрожують нашому місту у зв’язку зі змінами клімату. А основу міського озеленення становлять дерева, водночас забезпечуючи ефективну протидію спеці. Тому так важливо звернути нашу увагу на міські дерева – їхній стан, потреби та проблеми. Те, яким є наше місто, залежить від кожного з нас, і саме ми впливаємо на те, яким воно буде в майбутньому», – резюмує експертка з екології та озеленення «Інституту розвитку міст» Любов Колосова.

Місце проведення зустрічі: хаб «Місто змістів», вул. Григорія Сковороди, 11. Початок о 17:00.

Детальна інформація на фейсбук-сторінці події: https://www.facebook.com/events/410251138205373?active_tab=about

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook