Командування військової частини 3008 вручило нагороду переможниці змагань “Гвардійський комплекс”

Майже місяць в усіх військових частинах Нацгвардії точилися спортивні пристрасті. Упродовж 5 хвилин учасники мали виконати присідання, віджимання від підлоги, підняття ніг, стрибки та інші вправи. Про це інформує військова частина 3008 Національної гвардії України.

“За перемогу у спортивному заході «Гвардійський комплекс» боролись нацгвардійці військової частини 3008 та їхні рідні. Перше місце серед учасників 9-ї вікової групи військової частини 3008 посіла Валентина Гармідер, мама інструктора з фізичної підготовки та спорту Оксани Пецкової. Пані Валентина розповідає, що саме донька надихнула взяти участь у спортивних змаганнях та запевнила в перемозі. Попри своїх 56 років, жінка відразу погодилася, адже займається спортом усе своє життя”, – інформує пресслужба частини.

Командир військової частини 3008 полковник Володимир Джула привітав переможницю та нагородив грамотою командувача Національної гвардії України та подарунком.

Національна гвардія України вперше у своїй історії проводила масштабні онлайн-змагання «Гвардійський комплекс». У них брали участь військовослужбовці та службовці Національної гвардії України, ветерани Внутрішніх військ МВС та Нацгвардії України, а також члени їхніх родин. Загалом у змаганнях, взяли участь понад 1500 осіб. У підсумку визначилися 27 володарів нагород у дев’яти вікових групах.

Нагадаємо, лави офіцерів вінницької військової частини 3008 поповнили молоді лейтенанти.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook