Інспектори паркування за місяць виявили у Вінниці 13,5 тис. порушень

Майже місяць у Вінниці працюють інспектори з паркування. За цей час вони виявили 13 572 порушень ПДР, які стосуються неправильного паркування транспортного засобу.

“В подальшому в таких випадках буде відбуватись винесення постанов про адміністративні стягнення. Для уникнення таких випадків водії мають враховувати обмежену можливість в паркуванні автівок на магістральних вулицях міста, особливо в центральній частині”, – інформує Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міськради.

Інформаційно-роз’яснювальна робота – це перший етап роботи інспекторів з паркування. Вони виявляють порушення правил дорожнього руху щодо питань стоянки, паркування та зупинки, спілкуються із водієм та пропонують йому забрати машину. У разі відсутності водія інспектор з паркування залишає на лобовому склі інформаційну листівку, де вказано, що водій порушив правила ПДР.

Поки інспектори з паркування проводять роз’яснювальну роботу серед водіїв, у міській раді готується матеріально-технічна база, необхідна для переходу на другий етап діяльності – фіксації у режимі фотозйомки або відеозапису порушень правил дорожнього руху, а також винесення постанов про адміністративні стягнення.

Для цього необхідно виконати ряд вимог: підготувати спеціальне приміщення з пропускною системою, придбати професійне обладнання для кожного працівника підрозділу, отримати доступ до Єдиного державного реєстру власників транспортних засобів.

«Ми виконали усі умови для того, щоб нам МВС надало доступ до Єдиного державного реєстру власників транспортних засобів і до реєстру адміністративних правопорушень. Наразі чекаємо відповіді. Поруч з муніципальним Ситуаційним центром облаштовано спеціальну кімнату. Тут встановлена необхідна апаратура, два великих монітори, на яких ми будемо бачити, як працюють наші інспектори в онлайн режимі та маршрут їхнього пересування по місту. Наразі у нас закуплена вся необхідна апаратура та спеціальні пристрої, якими будуть користуватися інспектори з паркування», – розповів начальник відділу паркування департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Геннадій Богуславський.

Нагадаємо, “полювання” на порушників паркування відкрили.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook