Індустріальні парки продовжують бути драйверами росту економіки

Отже, рік добігає кінця і настав час проінформувати, що відбулось і чого вдалось досягти. 2021 був складним роком з важкою епідеміологічною ситуацією, але були й приємні моменти в сфері інвестування.

про це повідомляє Департамент економіки і інвестицій.

  Індустріальні парки продовжують бути драйверами росту економіки.

Вінницький індустріальний парк:

 Зареєстровано нового учасника – ТОВ «Вінницяенерго».

  Тривають роботи з будівництва доріг та розпочалось будівництво системи газопостачання індустріальних парків.

Індустріальний парк «Вінницький кластер холодильного машинобудування»:

 ТОВ «Грін Кул» розширило штат працівників до 600 осіб та прийняло рішення щодо будівництва другої черги заводу з виробництва холодильного обладнання. А це ще 200-300 нових робочих місць.

Індустріальний парк «Вінтер Спорт»:

12 травня 2021 року розпочато будівництво заводу ТОВ «Хед Вінниця» (HEAD Group) з виготовлення спорядження для зимових видів спорту. Завод буде одним з найбільших заводів компанії та забезпечить роботою 1200 вінничан. Введення об’єктів в експлуатацію заплановано у 2023 році.

   На території громади ввели в експлуатації свої нові виробничі потужності ТОВ «Фруктона ВН» (створено близько 50 робочих місць) та RGC Production (створено близько 100 робочих місць).

   Також, впроваджували у 2021 році інвестиційні проєкти корпорація «РОШЕН», ТОВ «Промислова 9», ТОВ «ЕКО-СНЕК», Картонно-паперова фабрика «Торгтехніка» та ін.

Інноваційно-технологічний парк «Кристал»:

   Матимуть де розвиватись і представники креативних індустрій та МСП, адже розпочався масштабний процес з реконструкції приміщень майбутнього технопарку. Наприкінці 2022 року планується введення в експлуатацію першої черги даного об’єкта (літ. Б).

Проведено «Vinnytsia Innovation Day», в рамках якого підписано Меморандум про співробітництво з ТОВ «Роберт БОШ ЛТД» в напрямку  популяризації інновацій та підвищення технологічного рівня підприємств, створення привабливого освітнього середовища, яке допоможе перспективній молоді реалізувати свій науковий потенціал, створити успішний бізнес та реалізувати себе саме в Україні.

Також, Вінницька міська територіальна громада отримала підвищення рейтингу інвестиційної привабливості до рівня  «відмінний» від національного агентства ІВІ-Rating.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook