Гуцульських коней з Подільського зоопарку взяли під опіку

Під свою опіку цих рідкісних плямистих коней взяв один із відомих пабів міста. Про це повідомили на сторінці звіринця у мережі Фейсбук.

Програма опіки над тваринами Подільського зоопарку набирає обертів. Від початку карантину своїх опікунів знайшли єноти-полоскуни, австралійські та африканські страуси, сурикати, лемури, зебра Гранта, пелікани, носухи, гуцульські коні і навіть бурі ведмеді.

Днями паб-ресторація «Кінь у протигазі» взяли під опіку гуцульських коней.

«Завдяки допомозі цього популярного у Вінниці закладу Подільський зоопарк матиме можливість збагатити раціон цих прекрасних граційних тварин та догляд за ними», – йдеться в публікації.

Гуцульських коней  з Подільського зоопарку взяли під опіку

В адміністрації паб-ресторації зазначають, що обирали підопічних дуже виважено. Враховували, насамперед, історію створення закладу та історії виникнення його назви. Обрали її не лише для того, щоб привернути увагу до назви.

«Ми довго гуляли зоопарком, дивились на тварин: хтось з них грався, дехто відпочивав, а хтось зосереджено займався своїми справами і не звертав увагу на відвідувачів. Аж раптом! Ось вони – горді, свої, не іноземні – «коні гуцульські». Ми зрозуміли, що це доля. Саме ці коні мають бути нашими підопічними», – повідомили власники паб-ресторації.

Нагадаємо, Бурих ведмедів із Подільського зоопарку взяли під опіку

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

470 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.