Гроші на вікна для садочка і на реконструкцію школи №2 виділили на сесії Вінницької міськради

У Вінниці у дитячому садку №16 до зими встановлять вікна, аби приміщення, що будується, змогло нормально пережити зиму. На це з міського бюджету виділять 800 тисяч гривень. За відповідне рішення проголосували депутати Вінницької міської ради на сесії 25 вересня.

– Ми направляємо 800 тисяч гривень на встановлення вікон у корпусі дитячого садочку №16 по вул. Миколи Зерова,12. Ми маємо його законсервувати на зимовий період. Також виділяємо 1 мільйон гривень на продовження реконструкції школи №2, – повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов. 

Роботи у ДНЗ №16, що у Вінниці по вул. Зерова, 12 розпочалися минулого року. Будівельники знесли старе аварійне приміщення і на його місці будують новий корпус.

Дитячий садочок «Бджілка» розміщується у двох корпусах. Один із них 1936 року забудови і був в аварійному стані. Наразі на його місці зводять новий триповерховий корпус.  Вже збудували «коробку» та покрівлю із водостічною системою, провели низку інших робіт. Наразі приступили до влаштування сходів, ґанків, та входів у підвал.

Роботи виконуються повністю за кошти бюджету громади. Щоб будівля добре перезимувала, потрібно встановити вікна та вхідні двері. 

Нагадаємо, у Вінниці депутати виділили ще 8 млн грн для реконструкції спорткомплексу.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

630 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.