Фонтан Roshen у Вінниці відкриють без урочистостей

Вже з першого серпня у Вінниці запрацюють усі міські фонтани. А світломузичний фонтан ROSHEN розпочне працювати за тиждень, з 7 серпня. Про це під час брифінгу 31 липня повідомив міський голова Сергій Моргунов. 

Відкриття та закриття світломузичного фонтану у Вінниці супроводжувалось святковим дійством упродовж багатьох років. Однак цього року у зв’язку із пандемією коронавірусу фонтан так і не запрацював. Сергій Моргунов зазначив, що за останні місяці до міської ради надійшло дуже багато скарг і прохань від вінничан щодо запуску фонтанів у місті. 

«За три місяці ми мали багато звернень від вінничан та гостей нашого міста щодо відкриття фонтанів, наводили і приклади інших міст України – таких як Київ, Одеса, де вони відкриті. Тому ми прийняли рішення – запустити вінницькі фонтани з першого серпня, а фонтан ROSHEN розпочне працювати на тиждень пізніше. У зв’язку із ситуацією захворюваності на COVID-19 у місті Вінниці ніякого урочистого відкриття не буде. А усі відвідувачі фонтану мають дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції задля своєї безпеки і оточуючих. Контроль за карантинними заходами відповідно до чинного законодавства покладається на Національну поліцію. Ми відправили відповідний лист на міський відділ поліції щодо включення цієї зони відпочинку у їхній маршрут патрулювання», – зазначив міський голова Сергій Моргунов. 

За його словами, тривалість цьогорічного сезону роботи фонтану ROSHEN буде залежати від ситуації із захворюваністю на коронавірус і, зокрема, дотримання протиепідеміологічних норм самими вінничанами. Якщо буде зафіксовано різке зростання інфікування, то будуть прийняті відповідно жорсткіші карантинні заходи. 

Нагадаємо, на правобережній частині Вінниці вимкнуть воду.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1180 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.