Фахівці Служби у справах дітей відвідали сім’ї переселенців

Службою у справах дітей міської ради у черговий раз було організовано проведення профілактичних заходів за місцем тимчасового проживання дітей та їх сімей з числа внутрішньо переміщених осіб.

Про це інформцє Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

З метою захисту права дітей на належне сімейне виховання було відвідано 7 гуртожитків навчальних закладів та 1 гуртожиток благодійного фонду, де тимчасово мешкають сім’ї з дітьми, які перемістилися до нашого міста із місць, наближених до ведення бойових дій.

“Було проведено консультаційну роботу з представниками адміністрації даних навчальних закладів, батьками дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, надано консультації з питань отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, вжито заходи по виявленню дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах внаслідок неналежного виконання батьками своїх батьківських обов’язків”, – говорять у Службі у справах дітей Вінницької міської ради.

Під час даного моніторингу встановлено, що сім’ї з дітьми з числа внутрішньо переміщених осіб, забезпечені належними умовами для проживання, приготування їжі, прання білизни тощо.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook