До Вінниці завітав посол Франції

Сьогодні, 16 вересня, Вінницький міський голова Сергій Моргунов зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном.


Про це повідомила Вінницька міська рада.


Посол Франції завітав до міста, щоб обговорити напрямки співпраці між Францією та Вінницею.


«Дякую, що завітали до нашого міста, нам дуже приємно. Нам вдалося налагодити співпрацю з компанією BETEN і маємо тісну співпрацю із її президентом Жаном Рошем. Ми налагоджуємо процес децентралізованого співробітництва між містами у чотирьох напрямах. Перший – це створення і функціонування агрохабу на базі Вінницького національного аграрного університету та французьких інститутів, які входять в кластер «VITAGORA»: а саме – «AGRONOV» і Agrosup. Другий напрям співпраці – це створення агрокластеру за участю промислових компаній та агровиробників Вінниці та Вінницької області. Третій напрямок – водопостачання, водовідведення та реконструкція мереж. Для нас це достатньо серйозний виклик, адже інфраструктура радянських часів потребує серйозної модернізації. Саме завдяки Жан Рошу ми змогли побачити, які принципи та технології застосовують у Франції. Четвертий напрямок – це зрошувальні системи сільськогосподарських угідь для збільшення продуктивності та урожайності. Ми також розуміємо усі глобальні виклики по зміні клімату і для нас важливий досвід французької сторони в цьому напрямку»

– зазначив міський голова Сергій Моргунов.


«Мені приємно сьогодні бути у Вінниці. Ваші результати співпраці вражають і надихають, і я бачу зацікавленість у продовженні цієї співпраці з Діжоном. Ви задоволені першими результатами співпраці, у вас гарні партнерські зв’язки – і це надихає»

– зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

250 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.