До уваги водіїв! Де у Вінниці буде перекрита дорога?

Оскільки, 17-го жовтня, у Вінниці пройде напівмарафон будуть перекриті вулиці.

Тимчасово, з 8:00 до 12:00, буде перекрито рух транспорту на 4-х вулицях: Хмельницькому шосе (від перехрестя з вул. Пирогова до просп. Юності), просп. Юності (непарний бік від Хмельницького шосе до вул. Василя Порика), вул. Василя Порика (від просп. Юності до просп. Космонавтів), просп. Космонавтів (від Хмельницького шосе до вул. Келецької).

Після чого на час проведення забігу на 5 км, з 12:00 до 13:30, залишаться тимчасово перекритими для транспорту вулиці: просп. Юності (непарний бік від Хмельницького шосе до вул. Василя Порика), вул. Василя Порика (від просп. Юності до просп. Космонавтів) та  просп. Космонавтів (від Хмельницького шосе до вул. Келецької). Також перекриють рух на іншій ділянці Хмельницького шосе від перехрестя з вул. 600-річчя до просп. Юності.марафон 2.PNG

А з 13:30 до 15:00 залишиться тимчасово перекритим просп. Космонавтів (від перехрестя з вул. Василя Порика до Хмельницького шосе) – для проведення забігів на дистанцію 1 км та дитячих забігів на 500 м і 100 м.

Рух  приватного автотранспорту та маршрутних таксі на час проведення  забігів буде організовано в об’їзд по вулицях Театральній, Соборній, Пирогова, Келецькій,  Воїнів-інтернаціоналістів.

Рух трамваїв по Хмельницькому шосе буде здійснюватися у звичайному режимі відповідно до затверджених розкладів руху.

Рух муніципальних автобусів №4,  16,  21 буде організовано в об’їзд по вулицях Пирогова, Келецькій, Воїнів-інтернаціоналістів.


Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook