Для літніх людей розроблять спеціальну програму у Вінниці

У Вінниці в ХАБі «Місті змістів» відбулося перше засідання робочої групи в рамках розробки нового програмного документу “Вінниця – громада, комфортна для людей поважного віку”. Розробляє програму «Центр Поділля-Соціум».

“В складі робочої групи – представники громадських об’єднань, установ та організацій Вінницької міської об’єднаної територіальної громади, а також виконавчих органів Вінницької міської ради”, — інформує Вінницька міська рада.

З презентацією виступила заступниця голови правління «Центр Поділля-Соціум» Анна Моргун, яка презентувала напрацювання по програмі для людей поважного віку. Також з пропозиціями та ініціативами до розробки активно долучаються департаменти виконавчих органів Вінницької міської ради, зокрема: соціальної політики, фінансів, правової політики, маркетингу міста та туризму, освіти, культури, фізичної культури і спорту, громадські організації та інші активні жителі поважного віку територіальної громади.

Після того, як буде сформований проєкт документу, його буде розміщено на офіційному сайті Вінницької міської ради та винесено на широке обговорення громадськості, і кожен мешканець територіальної громади зможе запропонувати свої ідеї.

Нагадаємо, у Вінниці просять зробити зупинку трамваїв біля фонтану Roshen.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.