Департамент соцполітики міськради та соціальні структури міста підсилили військових супутниковим модемом, кошти на який зібрали самостійно

Колектив департаменту соціальної політики міської ради та представників соціальних структур міста на щоденній основі взаємодіє з військовими, ветеранами та членами їх сімей. Вони знають їх обличчя, бачать їхні очі і щиро переживають їхні проблеми. Тому не дивно, що всі працівники департаменту соціальної політики, Вінницького міського центру соціальних служб та Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування прагнуть використати всі свої зусилля, щоб надати військовим необхідну допомогу.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Нещодавно колектив організував збір на допомогу військовим – справа майже звична для кожного українця. Спільними зусиллями вдалося зібрати суму, яку витратили на допомогу військовим. Більшу частину – на закупівлю обладнання для підрозділу, де служив колега. А 30 тисяч спрямували на закупівлю супутникового модема Starlink для 14-ї штурмової бригади «Червона калина».

Збір побачили в соцмережах, на фейсбук-сторінці Марини Багулової – дружини загиблого військового, лейтенанта Багулова Сергія Миколайовича. Чоловік мав 23 роки військового стажу, служив на фронті з 2014 року. На початку повномасштабного вторгнення захищав Київ і Київську область, згодом відправився на схід. Життя воїна зупинилося поблизу Білогорівки у жовтні 2022 року.

Як розповідає пані Марина, збір на Starlink відкрила її кума – вона теж військова, а її чоловік служить у складі 14-ї штурмової бригади на Запоріжжі. По позиціях дуже часто «прилітає». Нещодавно, наприклад, ворогами було знищено два модеми. Тож Starlink був конче необхідний військовим, і ця потреба була термінова.

«Збір відкрили ввечері. На ранок подзвонила директорка департаменту соцполітики, Валентина Романівна Войткова, і запропонувала закрити збір – кошти на це зібрали працівники департаменту та соцструктур. За це ми їм дуже вдячні. У той же день замовили модем для військових», – розповідає Марина Багулова.

Тож Starlink, куплений зусиллями колективу департаменту соцполітики, підсилив 14-у штурмову бригаду «Червона калина», де служив чоловік пані Марини.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook