COVID-19: Вінниця у «жовтій зоні», але наближаємось до «помаранчевої»

Вінницька область, за показниками МОЗ, може послаблювати карантин. А от у Вінниці ситуація складніша.

— Ми використовуємо і Калинівську лікарню, і Хмільницьку лікарню, а на вихідних возили пацієнтів вже у Козятин. Сьогодні ситуація напружена у зв’язку з тим, що і Вінницька районна лікарня і Вінницька міська клінічна лікарня №1 завантажені, – розповів директор департаменту охорони здоров’я Вінницької міськради Олександр Шиш. — Якщо аналізувати реальний стан захворюваності у Вінниці, то за нашими розрахунками ми – у «жовтій зоні» та наближаємось до «помаранчевої».

За словами директора міського департаменту охорони здоров’я, протягом минулого тижня Вінниця перетнула два з чотирьох показників, які впливають на рівень карантинних заходів. Відсоток позитивних результатів тестування у Вінниці 20,2% при цільовому показнику менше 11%. Завантаженість ліжок для хворих на COVID-19 – 64%, хоча має бути не більше 50%. І більшість із пацієнтів потребують інтенсивного лікування в реанімації.

Занепокоєна збільшенням важких випадків пневмоній вірусної природи головна інфекціоністка області Лариса Мороз. Вона пропонує відновити онлайн консультації з районами щодо протоколу лікування важких випадків.

Росте кількість смертей від коронавірусу. На Вінниччині станом на 11 серпня їх вже 63. За минулий тиждень у регіоні зареєстрували 8 летальних випадків. Від COVID-19 помер лікар обласної лікарні ім.Пирогова Ігор Данилюк. Він працював у клінічному високоспеціалізованому гематологічному відділенні «Пироговки». На Вінниччині це вже друга смерть медпрацівників від COVID-19. Управління Державної служби України з питань праці у Вінницькій області терміново створило комісію з розслідування випадку смерті медика.

За даними обласного лабораторного центру МОЗ, станом на 11 серпня на Вінниччині коронавірус підтверджено у 3002 людей.

Автор Анастасія Король

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1270 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.