Чи зменшилась кількість побутових відходів у Вінниці?

Світлана Вдовиченко

Повномасштабна війна внесла свої не позитивні корективи в екологію. Через ракетні обстріли, згорілу техніку, масові поховання,  екологія України проходить не легкі часи.

Тому саме під час війни, кожен українець може і повинен навчитись раціональному використанню природних ресурсів, запобіганню утворенню зайвого, економному використанню енергії та води.

У Вінниці забезпечується стабільне та системне надання послуг із вивезення побутових відходів. У місті активно працюють комунальник.

З початком повномасштабної війни комунальні служби Вінниці працювали тільки вдень. Проте, уже розпочали роботу, як і до війни в нічний час. Працівники отримали спеціальні перепустки, які дозволяють їм здійснювати роботу в комендантську годину.

“Від початку війни є збільшення побутових відходів, десь на 10%. Скоріше за все, це за рахунок внутрішньо переміщених осіб, які знаходяться на території нашої громади”, – розповів директор КУП “ЕкоВін” Петро Гриневич.

“Ситуація з паркуванням автомобілів біля сміттєвих баків – погіршилась. Люди паркують авто, просто де хочуть. Тому де найкритичніші моменти, то наші автомобілі працюють вдень, щоб хоч якось заїхати до баків”, – зауважив пан Петро.

Тому, вкотре уже нагадаємо! Шановні водії, не залишайте свій транспорт біля контейнерних майданчиків, і не заважайте роботі.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook