Cтарт у футзальному чемпіонаті України

Молодий вінницький фахівець Костянтин Прищепа з осені цього року почав тренувати команди 2009 і 2010 р.н., одні із найкращих у футбольній школі “Темп”. 

– Це найсильніші колективи, із якими я працював за свої п’ять років тренерської кар’єри. Вони неодноразово брали участь не лише у всеукраїнських змаганнях, але й за кордоном, – каже Костянтин Прищепа. – Це велика відповідальність для мене – як перед батьками, так і перед дітьми. Адже потрібно розвивати команди, які вже мали непогані результати. 

Костянтин Прищепа прагне зробити гарні колективи, які будуть боротися за призові місця в різних змаганнях. 

– Наша команда 2009 р.н. посідає перше місце в чемпіонаті Вінниці (без єдиної поразки), а колектив 2010 р.н. тримається в п’ятірці кращих, – продовжує Костянтин Прищепа. – Також команда “Темп” 2009 р.н. зіграла в першому турі на чемпіонаті України з футзалу. Наразі ми середняки, але у двох завершальних турах збираємось покращити своє турнірне становище. 

В школі “Темп” працюють шість тренерів. У них займаються близько 650 дітей. Як зазначив заслужений тренер України Микола Кривов’язюк, поле Палацу для проведення футбольних тренувань – майже ідеальне. 

– На ньому практично неможливо отримати травму. Тут можна проводити заняття і ввечері. Завдяки цьому юних футболістів за останній рік стало разів в п’ять більше. До того ж команди з інших міст із задоволенням приїздять на наші турніри, – пояснив Микола Кривов’язюк.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.