«Безпечне дитинство з поліцейським офіцером громади»: у Вінниці нагородили переможців конкурсу малюнків

30 травня керівник обласного главку Вінниччини Іван Іщенко привітав переможців конкурсу. Троє переможців отримали  грамоти за участь та планшети.

Завершився конкурс дитячих малюнків приурочений п’ятій річниці створення проєкту «Поліцейський офіцер громади». Майже тисяча малюнків на тему безпечного дитинства з поліцейським офіцером громади отримали поліцейські.

Переможців обирали у трьох вікових категоріях. Серед наймолодших, у віковій категорії 6-8 років переміг восьмирічний Ярослав Бурлаченко із смт Муровані Курилівці. У віковій категорії 9-11 років подарунок отримала десятирічна Олександра Рожок із с. Кузьминці, Жмеринського району. А серед найстарших, у віковій категорії 12-14 років, кращим малюнком обрали роботу 12-річної Дар᾿ї Романюк із с. Сільниця, Тульчинського району.

«Дитячі роботи на конкурсі показують, як діти бачать поліцейських офіцерів громад, без шаблонів та стандартів. Дивлячись на ці роботи, можна побачити поліцейського по-новому – другом, захисником, порадником. Вважаю, що всі, хто прислали роботи вже переможці, бо знають що у їхньому житті поліцейський це друг. Оцінювали роботи не крізь призму правил художнього мистецтва, а обирали серцем», – розповів очільник поліції області Іван Іщенко.

Після нагородження, для Ярослава, Олександри та Дар᾿ї поліцейські влаштували цікаву та пізнавальну програму. Дітей познайомили з роботою ситуаційного центру, криміналістів, розповіли про свою професію, показали як саме і з чим працюють.

А ще кожен мав змогу посидіти за кермом поліцейської автівки та перевірити, як працює сирена та маячки.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook