Захворювання ГРВІ та грипом у Вінницькій області пішло на спад

Заступниця директора департаменту охорони здоров’я Надія Марусяк днями надала інформацію щодо стану справ в галузі охорони здоров’я області.

Вона вказала на суттєве покращення епідситуації із захворюванням на грип та ГРВІ. Завдячуючи вчасно введеним запобіжним заходам та карантину в учбових закладах, в області значно зменшено рівень захворюваності на вірусні інфекції: 10 днів назад було майже 14 тис звернень, нині зафіксовано менше 10 тис.

Надія Марусяк підкреслила, що до карантину 70% усіх, хто захворів, були діти. За минулий тиждень цей показник зменшився до 34%. Наразі в лікарнях залишаються 29 дітей з пневмоніями середньої важкості.

Серед дорослих важкі ускладнення спостерігаються у хворих, які не були щеплені. Тож щеплення проти грипу тривають, по області за тиждень імунізовані 320 людей.

Надія Марусяк запевнила, що область має необхідну кількість противірусних, антибактеріальних препаратів та індивідуальних засобів захисту. В цілому всі лікарні забезпечені необхідними препаратами і медичними засобами.

Нагадаємо, найвищі рівні захворюваності на грип у Вінниці та навколишніх районах.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

411 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.